Przed zespołem Marcina Płuski spotkanie wyjazdowe. Dzisiaj o godz. 15:30 ŁKS Łomża zagra z Lechią Tomaszów Mazowiecki.
- Do każdego meczu przygotowujemy się na sto procent i z takim nastawieniem podchodzimy do starcia z Lechią. Gramy o trzy punkty i wierzymy, że zabierzemy je ze sobą do Łomży - mówi Sebastian Zieleniecki.
Obrońca ŁKS-u przyznaje, że zespół jest gotowy na bój. - Dla nas będzie to trzeci mecz w tym sezonie na sztucznym boisku. Wspólnie z drużyną przepracowaliśmy dobrze cały mikrocykl. Lechia to zupełnie nowa drużyna w porównaniu do zeszłego sezonu. Mają paru doświadczonych zawodników. Na pewno będą chcieli pokazać swoją wartość - dodaje.
29-latek pochodzi z Łodzi. Mecz w Tomaszowie Mazowieckim będzie powrotem w rodzinne strony. - Będę grał niemal w domu. Niestety, nikogo z bliskich nie będzie na meczu, ale wiem, że wszyscy trzymają kciuki za mnie i za ŁKS - kończy.
fot. Gosiewski Fotografia