Reklama

ŁKS Łomża zna rywala. To nie jest ich miejsce

21/05/2024 10:56

Już teraz wiemy, że w nowym sezonie w III lidze zagra Stomil Olsztyn.

Na kolejkę przed końcem II ligi zespół prowadzony przez Grzegorza Lecha stracił matematyczne szanse na uniknięcie degradacji. Jeszcze w sezonie 2021/2022 drużyna występowała na szczeblu pierwszoligowym. Był to klub z najdłuższym nieprzerwanym stażem od momentu reorganizacji rozgrywek, czyli od 2008 roku. 

Wtedy nikt nie przypuszczał, że zespół zanotuje dwa spadki. A miało być zupełnie inaczej. Stomil po rzutach karnych przegrał finał baraży z Motorem Lublin. W Olsztynie czas budowy zespołu na III ligę. Już teraz wiadomo, że podopieczni Marcina Płuski rozegrają dwa mecze z uznaną marką w kraju. Na ten moment tylko z nazwy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości