Reklama

ŁKS wygrywa z Dębem

24/08/2020 11:08

Wynikiem 0-4 zakończyło się ostatnie wyjazdowe spotkanie biało-czerwonych z drużyną Dębu Dąbrowa Białostocka

Było to czwarte ligowe zwycięstwo zawodników ŁKS-u w rozpoczętym niedawno sezonie 2020/2021. Po środowej wygranej ze Spartą Szepietowo (3-2) biało-czerwoni pokonali w niedzielę zespół z Dąbrowy Białostockiej, strzalając łącznie aż 4 bramki. Przeciwnikom ani razu nie udało się posłać piłki do siatki.

Obecnie ŁKS 1926 Łomża znajduje się na 2. miejscu tabeli IV ligi podlaskiej z dorobkiem 12 punktów. Pozycję lidera zajmuje Tur Bielsk Podlaski, którego zawodnicy zdobyli do tej pory kilka bramek więcej.

Reklama

Drużyna z Bielska Podlaskiego odwiedzi stadion przy ul. Zjazd już 2 września. W następnym tygodniu biało-czerwoni pauzują. 

Dąb Dąbrowa Białostocka 0 - 4  ŁKS 1926

Bramki: Brzozowski (19), Jastrzębski 2 (40, 90+4), Wojno (90+2)

Dąb: Okuła – Słoma (46 Korotkiewicz), Czerniawski, Żybura, Staszkiewicz (65 P. Ołów) – Wilczewski, Legenzow, Niedźwiecki, Sołowiej, Szydłowski (46 Rychtarczyk) – R. Ołów (80 Dudziuk)

ŁKS 1926: Ulman – Kadłubowski, Melao, Cendrowski, Cychol – Tomczyk (65 Pawczyński), Kacprzyk (72 Speichler), Walczak (87 Boguski), Brzozowski – Jastrzębski (90+5 Cudakiewicz), Wojno (90+5 Pastorczyk)

Reklama

Żółte kartki: Szydłowski (Dąb) – Cendrowski, Jastrzębski, Brzozowski (ŁKS 1926)

zdj. ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości