Reklama

ŁKS-y zacieśniają współpracę

08/04/2017 20:49

Młodzieżowy ŁKS i ŁKS 1926 Łomża, choć działają w oddzielnych strukturach jako niezależne stowarzyszenia, tak naprawdę przez wielu traktowane są jak jeden klub. W sobotę doszło do spotkania nowych zarządów obu stowarzyszeń, którego efektem ma być zacieśnienie współpracy.

Po spotkaniu na stronach obu klubów opublikowany zostało wspólny komunikat dwóch zarządów:

W sobotnie popołudnie doszło do spotkania nowych Zarządów Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 oraz Młodzieżowego ŁKS-u. Tematem dyskusji była przede wszystkim szeroko rozumiana współpraca pomiędzy seniorską i młodzieżową piłką w Łomży.

Na spotkaniu pojawili się przede wszystkim pełniący obowiązki prezesów – Jacek Lis oraz Łukasz Uściłowski, a także pozostali członkowie obu zarządów. Podczas spotkania ustalono, że zarówno dla ŁKS 1926 jak i MŁKS najważniejszy jest długofalowy rozwój piłki nożnej w naszym mieście.

Reklama

Jednocześnie ustalono cele najbliższych działań. Jeszcze w obecnej rundzie ligowych rozgrywek zarówno kibice seniorskiej drużyny jak i rodzice oraz dzieci będące częścią Młodzieżowego ŁKS-u, będą mieli okazję uczestniczyć w wielu wspólnie realizowanych przedsięwzięciach.

Obie strony liczą, że owocem spotkania będzie długa i efektywna współpraca przynosząca efekty nie tylko dla samych klubów, ale i dla dobra łomżyńskiego sportu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości