Zrobili to! Piłkarze ŁKS-u Łomża wygrali z GKS-em Wikielec. Podopieczni Marcina Sasala odniesli siódme zwycięstwo w tym sezonie.
Dziś podopieczni Marcina Sasala pokonali GKS Wikielec 4:1. Kibice zgromadzeni na stadionie w Łomży nie mogli narzekać na brak emocji.
Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla gospodarzy. Już w 15. minucie do siatki trafił Hubert Antkowiak, wykorzystując dośrodkowanie i kierując piłkę głową do bramki. Przed przerwą napastnik ŁKS-u ponownie wpisał się na listę strzelców. Tym razem z najbliższej odległości, po dograniu Dawida Dzięgielewskiego z lewej strony pola karnego.
W drugiej połowie goście z Wikielca odpowiedzieli trafieniem Marcela Bajko w 69. minucie, co dodało emocji na boisku. Jednak końcówka meczu należała już zdecydowanie do gospodarzy. W 89. minucie przepięknym uderzeniem popisał się Mikołaj Tarnacki, a w doliczonym czasie gry wynik ustalił Dawid Dzięgielewski, pewnie pokonując bramkarza rywali Kacpra Włodarczyka.
Przed zespołem z Łomży chwila oddechu. Najbliższy weekend będzie wolny z powodu przełożonego meczu wyjazdowego z Legią II Warszawa. Nowy termin spotkania to 29 października. Tymczasem już 18 października o godzinie 15:00 ŁKS zmierzy się u siebie z rezerwami Jagiellonii Białystok.