Reklama

ŁKS zagra z wiceliderem o ważne punkty [VIDEO]

17/03/2017 08:39

To będzie jeden z najbardziej promowanych meczów ligowych w ostatnich latach. Już jutro, w sobotę 18 marca, ŁKS 1926 Łomża zmierzy się na swoim stadionie z wiceliderem rozgrywek, zespołem Finishparkietu Nowe Miasto Lubawskie. Dla kibiców klub przygotował upominki, które wręczane będą każdemu przy wejściu na stadion.

Takiej promocji nie miał chyba jeszcze żaden ligowy mecz w Łomży. O akcji promocyjnej, którą klub zorganizował we współpracy z portalem MyLomza.pl i Kinem Millenium kilkakrotnie informowały nawet media ogólnopolskie. Wszystko po to, aby w najbliższą sobotę przyciągnąć na stadion miejski przy ul. Zjazd jak największą liczbę kibiców. Ich wsparcie podczas meczu z wymagającym rywalem może się bowiem okazać bardzo istotne.

Jak się dowiadujemy, zarząd klubu przygotował dla kibiców niespodziankę również w dniu meczu. Przy wejściu na stadion na każdego sympatyka biało-czerwonych czekać będzie upominek. Jaki to upominek, klub nie zdradza, żeby choć ta informacja pozostała niespodzianką. Wiadomo natomiast, że w przerwie meczu odbędzie się wśród kibiców losowanie prezentów od sponsora głównego ŁKS-u. Wiemy na pewno, że będą wśród nich plecaki i torby z logo sponsora, a co jeszcze? Zobaczymy jutro. Poza tym, jak to jest już od dłuższego czasu w zwyczaju, w przerwie będzie można zjeść ciepły posiłek, co z pewnością również będzie atrakcją, bo sobota ma być dość chłodna. W tajemnicy zdradzimy, że w menu jest bigos...

Reklama

Wracamy jednak do kwestii sportowych, bo o nie przecież tu przede wszystkim chodzi. Rundę rewanżową, zarówno piłkarze ŁKS-u jak i ich jutrzejsi rywale rozpoczęli od zwycięstwa. Biało-czerwoni pokonali na wyjeździe 3:1 MKS Ełk i to pomimo gry przez ponad połowę meczu w osłabieniu, po czerwonej kartce Oliwera Wienczatka. Finishparkiet natomiast wygrał u siebie 2:0 z rezerwami Legii Warszawa. Obie drużyny rozpoczęły więc udanie rundę wiosenną.

Podopieczni trenera Mateusza Miłoszewskiego mają z drużyną z Nowego Miasta do wyrównania rachunki z jesieni ubiegłego roku. Wówczas to, w Nowym Mieście Lubawskim, gospodarze odprawili naszą ekipę z kwitkiem, wygrywając 2:1. Nie mamy nic przeciwko, by identyczny wynik padł w sobotę na łomżyńskim stadionie i aby to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa, choć oczywiście każdy gol więcej dla ŁKS-u będzie mile widziany. O to jednak będzie bardzo trudno, bo trzeba pamiętać, że Finishparkiet to najsilniejsza ekipa jaka w tej rundzie pojawi się przy ulicy Zjazd 18.

Reklama

Oprócz Oliwera Wienczatka, który z całą pewnością nie będzie mógł jutro zagrać w bramce ŁKS-u, co jest oczywiście konsekwencją czerwonej kartki z Ełku, pozostali piłkarze są gotowi do gry. Dobrą informacją jest to, że do środka obrony, po pauzie za żółte kartki, wróci jej filar - Reinaldo Melao. Choć jeśli ktoś nie wyobrażał sobie łomżyńskiej defensywy bez Brazylijczyka, to mecz w Ełku pokazał, że w ŁKS-ie "jest życie" bez niego. Inna sprawa, że Ełk to zupełnie inna półka, jeśli chodzi o jakość przeciwnika, niż Finishparkiet. Można więc uznać, że dobrze się złożyło iż to właśnie przed tygodniem Melao musiał pauzować, a nie jutro.

ŁKS 1926 Łomża - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Reklama

18 marca 2017 roku
godz. 15.00
Stadion Miejski przy ul. Zjazd 18 w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości