Reklama

Lodowisko w Łomży już czynne [VIDEO i FOTO]

16/12/2017 15:03

Rozpoczął  się już ósmy sezon funkcjonowania w naszym mieście lodowiska Biały Orlik przy ulicy Katyńskiej. Mieszkańcy, którzy w dzień otwarcia zdecydowali się wybrać na lodowisko, mogli na nie wejść bezpłatnie, mogli liczyć, także na gorącą herbatę, a najmłodsi na słodką niespodziankę.

W tym sezonie w nauce i bezpieczeństwie jazdy dla najmłodszych pomogą nowe „pingwiny", kaski i kamizelki, które na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży przekazała firma Ferrero.

- W tym roku udało nam się otworzyć lodowisko z dość wcześnie, choć nie ukrywam mieliśmy pewne problemy techniczne, który pojawiły się w ostatniej chwili – mówi Andrzej Modzelewski dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.

W okresie zimowym 2017/2018 lodowisko będzie czynne w godzinach 9:30 – 21:00, z wyłączeniem dni świątecznych. Jak co roku wypożyczalnia dysponuje łyżwami oraz sprzętem do ich ostrzenia. Bilet normalny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-15:25 kosztuje 5 zł, zaś w godzinach 15:30 – 21:00 jego cena wynosi 6 zł. Za bilet ulgowy trzeba zapłacić odpowiednio 4 i 5 zł. W soboty, niedziele i święta za bilet normalny zapłacimy 7 zł, zaś za bilet ulgowy 5 zł. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu karnetu na 10 wejść. Cena karnetu normalnego to 50 zł, a ulgowego 40 zł. Za wypożyczenie łyżew i pingwinka do nauki jazdy zapłacimy po 5 zł. 

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości