Reklama

Łomża: 65-latka nie przeżyła wypadku na przejściu dla pieszych

25/06/2024 14:58

W minioną środę na ulicy Nowogrodzkiej w Łomży doszło do wypadku. 65-letnia kobieta, która przechodziła przez przejście dla pieszych, została potrącona przez 18-letniego kierowcę. Niestety, mimo udzielonej pomocy, kobieta zmarła po kilku dniach w szpitalu.

Z informacji przekazanych przez Urszulę Brulińską z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Łomży wynika, że śledztwo w tej sprawie rozpoczęło się natychmiast po śmierci poszkodowanej. Sprawą zajmują się policjanci pod nadzorem prokuratury.

W celu dokładnego wyjaśnienia przyczyn śmierci prokurator prowadzący sprawę zadecydował o konieczności przeprowadzenia sekcji zwłok. Śledczy czekają teraz na jej wyniki, które mogą rzucić więcej światła na okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Reklama

W chwili wypadku 18-letni kierowca był trzeźwy.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/06/2024 15:02
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości