Reklama

Łomża: Będzie zmiana na fotelu dyrektora szpitala

13/05/2020 11:31

Zarząd Województwa Podlaskiego zaakceptował kandydaturę Jarosława Pokoleńczuka na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Nowy dyrektor rozpocznie pracę 1 czerwca.

Jarosław Pokoleńczuk został wybrany kandydatem na stanowisko dyrektora łomżyńskiego szpitala już w kwietniu. W środę (13.05) nominację na stanowisko wręczył mu Marek Malinowski, Członek Zarządu Województwa Podlaskiego. Nowy szef szpitala ma rozpocząć pracę  1 czerwca.

Jarosław Pokoleńczuk ukończył Wydział Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku oraz podyplomowe studia: Master of Business Administration (MBA), zarządzanie i finanse w ochronie zdrowia, a także zarządzanie kadrami w administracji publicznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym. Pełnił m.in. funkcję głównego specjalisty ds. kontroli finansowo-rzeczowej, kierownika działu kontroli realizacji umów na świadczenia w Podlaskim Oddziale Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia w Białymstoku, zastępcy dyrektora ds. finansowo-administracyjnych w SP ZOZ w Mońkach i obecnie - dyrektora  SP ZOZ w Mońkach.

Reklama

Obecnie funkcję dyrektora szpitala pełni Jacek Roleder.

fot. Wrota Podlasia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości