Reklama

Łomża: Dyrektor szpitala rezygnuje

04/12/2019 09:01

Mariusz Obrycki złożył rezygnację z funkcji dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży - informację potwierdza biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Mariusz Obrycki został powołany na stanowisko dyrektora łomżyńskiego szpitala uchwałą z dnia 12 kwietnia 2019 roku na okres 6 lat od dnia 15 kwietnia 2019 r. do dnia 14 kwietnia 2025 r. i zastąpił na tym stanowisku Romana Nojszewskiego, którego zarząd województwa odwołał w 2019 roku.

Obrycki pracował wcześniej jako kierownik działu technicznego i obsługi gospodarczej w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem, pełnił też funkcję kierownika delegatury Narodowego Funduszu Zdrowia w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości