Reklama

Łomża: Mężczyzna wyniósł ze sklepu karton z piwem. Nie zapłacił

02/06/2020 10:45

Mandat karny w wysokości 500 zł będzie musiał opłacić 51-latek, który postanowił wynieść ze sklepu karton z piwem, nie płacąc za towar. Sprawcę kradzieży sklepowej zatrzymał policjant, będący w czasie wolnym od służby.

Do opisanej kradzieży sklepowej doszło w sobotę po południu. Będący na wolnym policjant Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Łomży zatrzymał sprawcę.

- Funkcjonariusz, wchodząc do jednego ze sklepów w mieście, zauważył mężczyznę z kartonem piwa, który wychodził drzwiami wejściowymi. Policjant postanowił wyjaśnić, czy jest to pomyłka, czy też celowe działanie. Jak się okazało klient sklepu zrobił to świadomie, ponieważ nie zapłacił za towar - relacjonuje policja.

Funkcjonariusz przekazał mężczyznę przybyłemu na miejsce patrolowi policji. 51-latek został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

Reklama

- Jak widać policjantem jest się zawsze, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 12 miesięcy w roku - podsumowuje łomżyńska policja.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości