Reklama

Łomża: Największa siłownia w regonie już otwarta [FOTO]

01/10/2016 18:46

- Wszystko postawiłem na jedną kartę i wygrałem -mówił na spotkaniu Szymon Łada, mistrz świata w kulturystyce, który był gościem specjalnym podczas otwarcia największej w regionie siłowni – CORSO GYM & Fitness. Mistrz było pod wrażeniem obiektu, który powstał w Łomży.

Szymon Łada oprócz pokazowego treningu, podczas seminarium opowiedział o swojej ciężkiej drodze do mistrzostwa, podzielił się swoimi radami na temat suplementacji. Mówił też o motywacji, która jest bardzo ważna w tej odmianie sportu.

Pytany o nowy obiekt, który jest pierwszym w województwie podlaskim i dopiero 10 w kraju oficjalnym ośrodkiem treningowym Hammer Strength® Szymon był pod wrażeniem! Być może ściągnie on pod swój dach następów Mistrza.

Jeszcze jutro w godzinach 10.00 – 20.00, cały ośrodek będzie do Waszej dyspozycji ZA DARMO!

Reklama

A już dziś warto odwiedzić fanpage CORSO GYM na FB i przekonać się na licznych zdjęciach jak wygląda nowa, największa i najnowocześniejsza w regionie siłownia.

CORSO GYM mieści się w Łomży przy ul. Studenckiej 8 (obok Wyższej Szkoły Agrobiznesu).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama