Reklama

Łomża rozgromiła Ostrołękę [VIDEO i FOTO]

14/08/2016 15:14

Samorządowcy z Łomży triumfowali dziś w Ostrołęce. W meczu towarzyskim piłki nożnej wysoko pokonali działaczy z sąsiedniego miasta 9:2. Tym samym drużyna prowadzona przez prezydenta Mariusza Chrzanowskiego zrewanżowała się prezydentowi Ostrołęki za ubiegłoroczną porażkę.

W październiku 2015 r. na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży przy ulewnym deszczu ostrołęczanie wygrali 6:2. Prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski tym razem musiał uznać wyższość ekipy Mariusza Chrzanowskiego.

Chociaż pierwszą bramkę w dzisiejszym spotkaniu zdobyli ostrołęczanie to nasi samorządowcy doprowadzili szybko do wyrównania i jeszcze przed przerwą strzałami Andrzeja Modzelewskiego (karny) i Zbigniewa Prosińskiego wyszli na prowadzenie.

W drugiej połowie łomżanie strzelili aż siedem goli. Hattrickiem popisał się wspominany wcześniej Modzelewski. W bramce zobaczyliśmy Grzegorza Zawadę.

Reklama

Samorządowcy Ostrołęki - Samorządowcy Łomży 2:9 (1:2)

Dla Łomży gole zdobyli: Andrzej Modzelewski, 22" (k), 33’, 54’ (k), Zbigniew Prosiński 25’, Henryk Mieczkowski 35", Paweł Laskowski 44", 48’, Mariusz Chrzanowski 46”, Karol Dzbeński 56’.

Zdjęcia i wideo dzięki uprzejmości portalu www.moja-ostroleka.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama