Służby przeszukują Narew i pobliskie tereny w poszukiwaniu zaginionego mężczyzny. Około godz. 3:00 przy moście Hubala odnaleziono jego samochód. Działania trwają.
Łomżyńscy strażacy tuż przed północą otrzymali informację z prośbą o pomoc w poszukiwaniach zaginionego mężczyzny w wieku około 35 lat. Początkowo działania odbywały się w okolicach piątnickich fortów, następnie w innym miejscu na terenie Piątnicy. Niestety, pomimo szukania pieszo, wykorzystania quadów i kamery termowizyjnej zaginionego nie udało się odnaleźć.
Działania zakończono na polecenie policji po kilku godzinach. Niedługo później ruszyły one ponownie, ale już w okolicach mostu Hubala, gdzie odnaleziono samochód poszukiwanego. Przeszukany został teren plaży i okolic, zadysponowano także jednostki pływające, przy pomocy których przeszukano około 2-kilometorwy odcinek Narwi. Niestety, w tym przypadku również działania nie przyniosły efektów.
Dzisiaj planowane są kolejne poszukiwania. Służby mają przeszukiwać teren pieszo i z wykorzystaniem łódek.
