Reklama

Łomża: Wykładowcy pokonali studentów [FOTO]

07/06/2019 08:00

Wynikiem 10-7 na korzyść wykładowców PWSIiP zakończył się mecz zorganizowany w ramach Tygodnia Kultury Studenckiej. Żacy musieli uznać wyższość nauczycieli, ale tego dnia najważniejsza była dobra zabawa.

Po Ekologicznym Dniu Dziecka, Nestoraliach i Studenckim Grillowaniu przyszedł czas na mecz. W ramach Dnia na Sportowo żacy Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości rzucili wyzwanie pracownikom uczelni, zapraszając ich na piłkarskie boisko. 

To miał być dzień, podczas którego żacy mieli wziąć odwet za wszystkie niezaliczone egzaminy, nieprzespane noce nad książkami - zapowiadali wcześniej studenci. Nie udało im się jednak dopiec nauczycielom, którzy wygrali 10-7. Mecz odbył się na murawie Orlika przy ul. Katyńskiej.

Reklama

Już dzisiaj ostatnie i najważniejsze wydarzenie Tygodnia Kultury Studenckiej - Juwenalia Łomża'19!

zdj. Juwenalia Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości