Wynikiem 10-7 na korzyść wykładowców PWSIiP zakończył się mecz zorganizowany w ramach Tygodnia Kultury Studenckiej. Żacy musieli uznać wyższość nauczycieli, ale tego dnia najważniejsza była dobra zabawa.
Po Ekologicznym Dniu Dziecka, Nestoraliach i Studenckim Grillowaniu przyszedł czas na mecz. W ramach Dnia na Sportowo żacy Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości rzucili wyzwanie pracownikom uczelni, zapraszając ich na piłkarskie boisko.
To miał być dzień, podczas którego żacy mieli wziąć odwet za wszystkie niezaliczone egzaminy, nieprzespane noce nad książkami - zapowiadali wcześniej studenci. Nie udało im się jednak dopiec nauczycielom, którzy wygrali 10-7. Mecz odbył się na murawie Orlika przy ul. Katyńskiej.
Już dzisiaj ostatnie i najważniejsze wydarzenie Tygodnia Kultury Studenckiej - Juwenalia Łomża'19!
zdj. Juwenalia Łomża