Reklama

Łomża: Zmiana komendanta policji

02/12/2019 09:00

Młodszy inspektor Krzysztof Woźniewski został p.o. Komendanta Miejskiego Policji w Łomży. Dotychczasowy szef wysokomazowieckiej policji zastąpił podinspektora Marka Sienkiewicza, który łomżyńską policją kierował od sierpnia 2016 roku.

Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje dotyczące zmiany na stanowisku szefa łomżyńskiej policji. Póki co mł. insp. Woźniewski jest "pełniącym obowiązki" Komendanta Miejskiego Policji w Łomży.

Mł. insp. Krzysztof Woźniewski ma 41 lat. Jest absolwentem kierunku pedagogika Uniwersytetu w Białymstoku. Do służby w Policji wstąpił w 1998 roku. Ponad 3 lata był Komendantem Powiatowym Policji w Wysokiem Mazowieckiem.

Podinsp. Marek Sienkiewicz funkcję Komendanta Miejskiego Policji w Łomży sprawował od sierpnia 2016 do 29 listopada 2019 roku.

Reklama

fot. archiwum KPP Wysokie Mazowieckie

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości