Pojechali do Drohiczyna i przestraszyli Żubra. Piłkarze ŁKS-u II wygrali 4:0.
Podopieczni Tomasza Staniórskiego po pięciu meczach mają na koncie komplet punktów. Liderem jest GKS Gródek, który rozegrał sześć meczów i za każdym razem wygrał. Łomżanie mają do rozegrania spotkanie z Orlętami Czyżew, które w pierwotnym terminie nie doszło do skutku. Rywale przedstawili 11 zaświadczeń lekarskich.
A w następny weekend mecz u siebie. ŁKS II podejmie ekipę Bociana Boćki.
Żubr Drohiczyn - ŁKS II Łomża 0:4 (0:1)
Bramki: Lesicki 30', Kacprzyk 52' (k), Kijek 80', Tomaszewski 87'.