Reklama

Łomżanie nie mają zamiaru się zatrzymać! Ograli Żubra. Czas na Bociana!

13/09/2025 20:02

Pojechali do Drohiczyna i przestraszyli Żubra. Piłkarze ŁKS-u II wygrali 4:0.

Podopieczni Tomasza Staniórskiego po pięciu meczach mają na koncie komplet punktów. Liderem jest GKS Gródek, który rozegrał sześć meczów i za każdym razem wygrał. Łomżanie mają do rozegrania spotkanie z Orlętami Czyżew, które w pierwotnym terminie nie doszło do skutku. Rywale przedstawili 11 zaświadczeń lekarskich.

A w następny weekend mecz u siebie. ŁKS II podejmie ekipę Bociana Boćki.

Żubr Drohiczyn - ŁKS II Łomża 0:4 (0:1)
Bramki:
Lesicki 30', Kacprzyk 52' (k), Kijek 80', Tomaszewski 87'.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości