Koszykarki GUKS-u Olimpijczyk Łomża rozegrały prawdziwy koncert w zaległym meczu 2. kolejki mazowieckiej ligi U-14. W wyjazdowym spotkaniu w Warszawie pokonały zespół UKS 4 Ursus aż 109:46!
To już trzecie zwycięstwo łomżanek w tym sezonie. Młode zawodniczki nie zaznały jeszcze goryczy porażki. Oby tak zostało do końca rozgrywek. Zespół prowadzony przez trenerów Daniela Chojnowskiego, Włodzimierza Wójcika imponuje skutecznością, zgraniem i determinacją.
Najskuteczniejszą zawodniczką spotkania była Oliwia Tomasiewicz, która zdobyła aż 32 punkty. Świetne zawody rozegrały również Hanna Mucha - 20 pkt, Emilia Trzonkowska - 18 pkt oraz Natalia Pędzich - 14 pkt.
W składzie GUKS Olimpijczyk Łomża wystąpiły: Zuzanna Niewińska (kpt) 9 pkt (1x3), Oliwia Tomasiewicz 32 pkt, Hanna Mucha 20 pkt, Alicja Wybraniak, Irsana Khamzaeva 8 pkt (1x3), Kseniya Savatseyeva 2 pkt, Oliwia Kozłowska 2 pkt, Klaudia Kneć, Nadia Dąbkowska 4 pkt, Natalia Pędzich 14 pkt, Emilia Trzonkowska 18 pkt, Anna Trzonkowska.
Kolejne spotkanie łomżanki rozegrają 14 listopada przed własną publicznością. Ich rywalkami będzie drużyna LABASKET Warszawa. Czy podopieczne duetu Chojnowski–Wójcik podtrzymają zwycięską passę?