Wielkie sportowe emocje już w ten weekend! Podopieczne trenera Marcina Piotrowskiego z UKS-u 4 Łomża wezmą udział w ogólnopolskim turnieju koszykówki dziewcząt rocznika 2014 i młodszych, który odbędzie się w Mrągowie.
Przez trzy dni młode zawodniczki będą rywalizować z drużynami z całej Polski, łącząc sportową walkę z dobrą zabawą i niezapomnianymi przeżyciami. Turniej rozegrany zostanie w hali sportowej przy ul. Bohaterów Warszawy 4. W kategorii dziewcząt rocznika 2014 i młodszych udział weźmie łącznie osiem zespołów, podzielonych na dwie grupy.
Podział na grupy prezentuje się następująco:
Grupa A:
KS AS Mrągowo
KKS Olsztyn
Bryza Kolbudy
Sokołów Podlaski
Grupa B:
UKS 4 Łomża
UKS 1 Nidzica
Wataha Basketball Rumia
UKS Piątka Ostrów Wielkopolski
Dziewczęta z Łomży rozpoczną rywalizację już w piątek. Ich harmonogram spotkań przedstawia się następująco:
godz. 12:00 UKS 4 Łomża - UKS 1 Nidzica
godz. 18:00 UKS 4 Łomża - UKS Piątka Ostrów Wlkp.
godz. 11:00 UKS 4 Łomża - Wataha Basketball Rumia
Dalsze mecze: półfinały i finały rozegrane zostaną w niedzielę, w zależności od wyników fazy grupowej.
Skład zespołu UKS 4 Łomża: Aniela Nowacka, Klara Wybraniak, Zuzanna Piotrowska, Zuzia Grabowska, Zosia Fraszczyk, Gabriela Piotrowska, Oliwia Załęcka, Ania Trzonkowska, Zosia Pupik, Zuzia Żyznowska, Julia Zalewska, Aleksandra Wysocka, Zuzia Taraszkowska, Patrycja Laszkowska, Zuzia Zduńczyk, Danusia Zapert.