Drużyna UKS 4 Łomża kontynuuje rywalizację w XIV Ogólnopolskim Turnieju Niepodległości w koszykówce dziewcząt (rocznik 2014) w Białymstoku. Podopieczne trenera Damiana Godlewskiego rozpoczęły turniej od zwycięstwa, pokonując Basket 47 Białystok 28:16.
W kolejnym spotkaniu łomżanki zmierzyły się z MKS Batory 18 Białystok i uległy nieznacznie 21:24. Dzisiaj zmierzyły się z AS Mrągowo i przegrały 9:30.
- Drużyna z Mrągowa postawiła nam bardzo mocne warunki w obronie i mimo tego, że stwarzaliśmy sobie dużo pozycji do rzutów, wszystkie te próby były oddawane pod presją. Dziewczyny bardzo mocno walczyły na boisku, jednak to nie wystarczyło, aby odnieść zwycięstwo. Jesteśmy najmłodszą drużyną na turnieju i traktujemy to wydarzenie jako możliwość rozwoju oraz zdobycie wiedzy, nad czym musimy pracować na treningach, aby być lepszymi - mówi trener Damian Godlewski.
Reklama
Kolejne spotkania łomżanek zaplanowano na dzisiaj o godz. 16:00 z Trójką Żyrardów, a w niedzielę o godz. 8:00 rywalkami UKS 4 będą koszykarki Jedynki Nidzica.