Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży ponownie udowodniły, że pasja, ciężka praca i wiara w zespół prowadzą na szczyt sportowych marzeń. W wielkim finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w koszykówce 3x3 łomżanki sięgnęły po złoto, pokazując prawdziwego ducha walki i sportową klasę.
Zespół z „Czwórki” zdominował rywalizację, wygrywając wszystkie swoje spotkania. Każdy mecz był pełen emocji, zaciętej rywalizacji i widowiskowych akcji, które trzymały kibiców w napięciu do ostatniego gwizdka.
W składzie zwycięskiej drużyny znalazły się:
Anna Trzonkowska - kapitan zespołu i jednocześnie MVP turnieju. Imponowała skutecznością oraz opanowaniem w najtrudniejszych momentach.
Zofia Fraszczyk - niezawodna w defensywie, z zimną krwią przechwytywała piłki i pewnie rozgrywała kolejne akcje.
Alicja Wybraniak - serce drużyny, walcząca o każdą piłkę i dająca przykład ogromnego zaangażowania.
Aleksandra Wysocka - błyskawiczna w reakcjach, skuteczna w rzutach, wielokrotnie przechylała szalę zwycięstwa na stronę łomżanek.
Podopieczne Szkoły Podstawowej nr 4 wygrały wszystkie cztery mecze, pokonując reprezentacje: SP 47 Białystok, SP 45 Białystok, SP Łapy oraz SP Wysokie Mazowieckie.
Zwycięstwo w finale wojewódzkim daje młodym koszykarkom awans do finału ogólnopolskiego, w którym będą reprezentować Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży oraz województwo podlaskie.
To ogromny sukces i powód do dumy, zarówno dla zawodniczek, jak i całej społeczności szkolnej.