Akademia Sportu Medyk zajęła drużynowo pierwsze miejsce w biegu Runmagedon, odbywającym się w ten weekend w Ełku. Naszpikowana ekstremalnymi przeszkodami trasa stanowiła spore wyzwanie dla sportowców pochodzących z Łomży. Jednak udało się pokonać trudy szlaku i dobiec do mety.
Zawodnicy z Łomży pokonać musieli sześciokilometrową trasę liczącą 30 ekstremalnych pułapek. Nie zabrakło czołgania się, wspinaczki ani pływania. Przez cały wyścig duch rywalizacji unosił się w powietrzu. Jednak jeśli ktoś nie dawał sobie rady z pokonywaniem przeszkód, to zawsze mógł liczyć na pomoc innych.
Reprezentacja łomżyńskiej Akademii Sportu Medyk przybyła do Ełku aż w 40-osobowym składzie. Trenerem zawodników, który przygotowywał drużynę do startu w tej ekstremalnej rywalizacji, jest Paweł Remiszewski.