Reklama

Łomżynianki z MOSiR-u powołane do Kadry Podlaskiego ZPN

17/03/2021 13:45

Cztery zawodniczki klubu MOSiR Łomża zostały powołane na konsultację szkoleniową Reprezentacji U-15 Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.

Na konsultację powołane zostały: Aleksandra Bączek, Zuzanna Kowalczyk, Anna Popkowska oraz Oliwia Lubak. Na liście rezerwowej znalazła się również Aleksandra Tarnacka.

"Dziewczęta w wielu 6-12 lat, które lubią ruch i współzawodnictwo zapraszamy do Szkółki Piłkarskiej Dziewcząt MOSiR Łomża! Pomysłodawcą stworzenia zespołu żeńskiego piłki nożnej był Mariusz Chrzanowski Prezydent Miasta Łomży. Drużyna uczestniczy w rozgrywkach PZPN, a  zawodniczki systematycznie zostają wyróżniane powołaniem do kadry wojewódzkiej. Treningi uczą dzieci pracy w zespole, ale również rozwijają indywidualną sprawność ruchową dziecka, hartują oraz wspierają rozwój emocjonalny." - przekazuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

Reklama

Rodziców dziewcząt zainteresowanych piłkarską przygodą MOSiR zapraszaa do kontaktu telefonicznego: 503-864-306.

fot. MOSiR

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości