Cztery zawodniczki klubu MOSiR Łomża zostały powołane na konsultację szkoleniową Reprezentacji U-15 Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.
Na konsultację powołane zostały: Aleksandra Bączek, Zuzanna Kowalczyk, Anna Popkowska oraz Oliwia Lubak. Na liście rezerwowej znalazła się również Aleksandra Tarnacka.
"Dziewczęta w wielu 6-12 lat, które lubią ruch i współzawodnictwo zapraszamy do Szkółki Piłkarskiej Dziewcząt MOSiR Łomża! Pomysłodawcą stworzenia zespołu żeńskiego piłki nożnej był Mariusz Chrzanowski Prezydent Miasta Łomży. Drużyna uczestniczy w rozgrywkach PZPN, a zawodniczki systematycznie zostają wyróżniane powołaniem do kadry wojewódzkiej. Treningi uczą dzieci pracy w zespole, ale również rozwijają indywidualną sprawność ruchową dziecka, hartują oraz wspierają rozwój emocjonalny." - przekazuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
Reklama
Rodziców dziewcząt zainteresowanych piłkarską przygodą MOSiR zapraszaa do kontaktu telefonicznego: 503-864-306.
fot. MOSiR