Tradycyjne po Świętach Bożego Narodzenia po raz 12. w Grajewie odbył się Koleżeński Bieg Sylwestrowy. Prawie 100 zawodniczek i zawodników w różnym wieku z Warszawy, Giżycka, Ełku, Łomży, Moniek, Prostek i Grajewa rywalizowało w Parku Wolności na dystansach od 150 metrów dla najmłodszych do 3200 metrów dla młodzieży i dorosłych.
Organizatorami i sponsorami „sylwestrowego" biegania był Klub Sportowy Maratonka Grajewo, Urząd Miasta Grajewo i Urząd Gminy Grajewo.
Bieg Główny – 3200 metrów
Kobiety:
Marta Borkowska (Weta Łomża) Natalia Pisanko (LMS Łomża) Katarzyna Limberger (Serduszko Team Ełk).Mężczyźni:
Andrzej Godlewski (Biegamy Dla Zdrowia- Borawskie) Daniel Bochenko (Pędziwiatr Białystok) Paweł Grygo (Prefbet Śniadowo-Łomża).Wybrano również najlepsze przebranie podczas biegu:
Czerwony Kapturek Bałwanek Owieczka.Dla Andrzeja Godlewskiego było to trzecie zwycięstwo w tym biegu, poprzednio wygrał w 2014 i 2015 roku.
- Grajewska wygrana, zwieńczyła bardzo dobry tegoroczny sezon. Wygrałem w sezonie dziewięć biegów, na „pudle" stanąłem chyba 25. razy. Najbardziej cenię zwycięstwo w Wigry Maraton i poprawienie rekordu życiowego w maratonie - powiedział Godlewski.
Zawodnicy na podium otrzymali statuetki, szampana, upominki biegowe, a wszyscy zawodnicy obdarowani zostali słodyczami.