Reklama

Łomżyńscy biegacze na podium biegu sylwestrowego w Grajewie [FOTO]

28/12/2017 12:09

Tradycyjne po Świętach Bożego Narodzenia po raz 12. w Grajewie odbył się Koleżeński Bieg Sylwestrowy. Prawie 100 zawodniczek i zawodników w różnym wieku z Warszawy, Giżycka, Ełku, Łomży, Moniek, Prostek i Grajewa rywalizowało w Parku Wolności na dystansach od 150 metrów dla najmłodszych do 3200 metrów dla młodzieży i dorosłych.

Organizatorami i sponsorami „sylwestrowego" biegania był Klub Sportowy Maratonka Grajewo, Urząd Miasta Grajewo i Urząd Gminy Grajewo.

Bieg Główny – 3200 metrów

Kobiety:

Marta Borkowska (Weta Łomża) Natalia Pisanko (LMS Łomża) Katarzyna Limberger (Serduszko Team Ełk).

Mężczyźni:

Andrzej Godlewski (Biegamy Dla Zdrowia- Borawskie) Daniel Bochenko (Pędziwiatr Białystok) Paweł Grygo (Prefbet Śniadowo-Łomża).

Wybrano również najlepsze przebranie podczas biegu:

Czerwony Kapturek Bałwanek Owieczka.

Dla Andrzeja Godlewskiego było to trzecie zwycięstwo w tym biegu, poprzednio wygrał w 2014 i 2015 roku.

- Grajewska wygrana, zwieńczyła bardzo dobry tegoroczny sezon. Wygrałem w sezonie dziewięć biegów, na „pudle" stanąłem chyba 25. razy. Najbardziej cenię zwycięstwo w Wigry Maraton i poprawienie rekordu życiowego w maratonie - powiedział Godlewski.

Reklama

Zawodnicy na podium otrzymali statuetki, szampana, upominki biegowe, a wszyscy zawodnicy obdarowani zostali słodyczami.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości