Dwaj łomżyńscy fighterzy wezmą udział w rozpoczynających się dziś we Włoszech Mistrzostwach Świata federacji WKF w formule MMA. Powołanie do kadry na te Mistrzostwa otrzymali: Patryk Surdyn (65 kg) z klubu Black Horse MMA Łomża i Damian Zorczykowski (70kg) z Fight Club Łomża.
W dniach 7-12 listopada dwóch reprezentantów naszego miasta wezmie udział w Mistrzostwach Świata federacji WKF w formule MMA. Turniej odbędzie się 2200 kilometrów od Łomży w miejscowości Andria we Włoszech.
Powołanie otrzymali: Patryk Surdyn (65 kg) z klubu Black Horse MMA Łomża, który zawdzięcza ten wyjazd Prezydentowi Miasta Łomży, Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości oraz Panu Robertowi Smugarzewskiemu oraz Damian Zorczykowski (70kg) z Fight Club Łomża, który udział weźmie dzięki firmie SONAROL Sp.j. Najda.
Obaj zawodnicy chcieliby bardzo podziękować swoim sponsorom. Będą godnie reprezentować Miasto Łomża i mają nadzieję że wróca z medalami.