Mecz piłki nożnej z okazji Dnia Flagi RP oraz Dnia Polonii i Polaków za Granicą można nazwać w naszym mieście już tradycją. Podtrzymaliśmy ją również dziś. W samo południe zmierzyła się na Orliku drużyna wojska i samorządu łomżyńskiego.
Obchodzimy dziś 2 maja Dzień Flagi RP oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą. Jest to data szczególna dla naszego państwa, gdyż przypomina nam o szczytnych kartach historii polskiej.
Tego dnia czujemy zaszczyt i dumę z naszych barw, a także chęć świętowania z tej okazji. Świętowali dziś również Urząd Miasta Łomża wraz z 18. Łomżyńskim Pułkiem Logistycznym podczas biało-czerwonego meczu piłki nożnej, w którym mieli okazję rywalizować.
Gra była sprawiedliwa, emocjonująca oraz zaciekła. Członkowie obu drużyn starali się ze wszystkich sił, aby pokonać rywala, niestety wygrany mógł być tylko jeden.
Mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego.