Reklama

Łomżyńskie piłkarki najlepsze podczas Feryjnego Turnieju Piłkarskiego Dziewcząt [FOTO]

04/02/2020 12:16

I miejsce zajęła drużyna dziewcząt MOSiR I Łomża, na II miejscu uplasował się zespół Forty I Piątnica, a trzecie miejsce przypadło drużynie Jantaru Ostrołęka. Feryjny Turniej Piłkarski Dziewcząt odbył się w niedzielę w Piątnicy.

W zmaganiach wzięło udział 9 zespołów. W pierwszej fazie drużyny zostały podzielone na grupy, w których rozegrały mecze systemem każdy z każdym.  Grupa A: Stomil Olsztyn. Jantar Ostrołęka, Forty II Piątnica; Grupa B: MOSiR I Łomża, Stomil II Olsztyn, Ekosport II Białystok; Grupa C: Ekosport I Białystok, Forty I Piątnica. MOSiR II Łomża.

- Po fazie grupowej z dorobkiem 8 bramek trafionych,  bez straty bramki (5:0, 3:0) z drużyna MOSiR I Łomża awansowa do Grupy Złotej. W fazie finałowej znalazły się także zespoły Jantar Ostrołęka i Forty I Piątnica-zwycięzcy grup A i C. Spotkania były pełne emocji. Widoczne było zaangażowanie zawodniczek i przemyślane akcje. Ostatecznie, kiedy zabrzmiał ostatni gwizdek, Feryjny Turniej Piłkarski Dziewcząt wygrała drużyna MOSiR I Łomża! Na miejscu II uplasował się zespół Forty I, natomiast III miejsce zajęły zawodniczki Jantaru - informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

Reklama

Królową strzelców została Ola Bączek z drużyny MOSiR Łomża, najlepszą bramkarką - Klaudia Oleszczuk z Jantaru Ostrołęka, a statuetkę MVP otrzymała Karolina Kulikowska z Fortów Piątnica. W konkursie strzałów najlepsza okazała się zawodniczka MOSiR-u - Oliwia Lubak. Podczas turnieju odbył się również konkurs żonglerki, który wygrała Roksana Szczurko z drużyny Stomil Olsztyn. Zawodniczka żonglowała piłką ponad 500 razy.

fot. MOSIR

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości