Reklama

Marcel Barański nagrodzony stypendium Prezesa Rady Ministrów!

Przedstawiciele Akademii ŁKS-u Łomża z dumą informują, iż Marcel Barański, uczeń Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży (rocznik 2008), został ponownie uhonorowany stypendium Prezesa Rady Ministrów za najwyższe wyniki w nauce.

To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest uczniom, którzy łączą wybitne osiągnięcia edukacyjne z pasją i determinacją w rozwijaniu swoich talentów. Marcel jest doskonałym przykładem młodego sportowca, który nie tylko zdobywa szlify na boisku, ale również nie zaniedbuje edukacji.

- Kształtowanie młodych zawodników w naszej akademii to nie tylko rozwój sportowy, ale też edukacja i wszechstronny rozwój osobisty. Osiągnięcia Marcela są dowodem jego ciężkiej pracy zarówno na treningach, jak i w nauce - podkreślają trenerzy.

Reklama

Marcel Barański, dzięki swojej konsekwencji i zaangażowaniu, po raz kolejny udowodnił, że można łączyć sportową pasję z doskonałymi wynikami w szkole. Akademia ŁKS Łomża gratuluje swojemu zawodnikowi i życzy dalszych sukcesów zarówno na boisku, jak i w nauce.

Brawo!

fot. ŁKS Łomża

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/10/2025 08:46
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości