Reklama

Mariusz Chrzanowski i spółka ograli księży! Marcin Sasal na boisku

Na boisku „Orlik 2012” przy ul. Katyńskiej w Łomży rozegrano wyjątkowy mecz piłki nożnej, w którym zmierzyły się dwie nietypowe drużyny – samorządowcy miasta Łomża oraz kapłani Diecezji Łomżyńskiej.

Spotkanie odbyło się w sportowej i przyjaznej atmosferze, a jego celem było uczczenie jubileuszu 100-lecia Diecezji Łomżyńskiej oraz włączenie się w lokalne obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Po zaciętej walce na murawie górą okazała się ekipa samorządowców, której kapitanem był prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski. Mecz zakończył się wynikiem 6:4 dla urzędników. W zwycięskim zespole zagrał również Marcin Sasal, trener ŁKS-u Łomża, który wspomógł drużynę swoimi piłkarskimi umiejętnościami.

Reklama

Wydarzenie przyciągnęło kibiców, którzy dopingowali zarówno lokalnych samorządowców, jak i duchownych. Mecz był nie tylko sportową rywalizacją, ale też okazją do integracji społeczności lokalnej i wspólnego świętowania ważnych rocznic.

Fot. Miasto Łomża

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 07/11/2025 23:54
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości