Reklama

Martyna Krawczyńska pierwsza. Kornelia Rusiłowicz z wicemistrzostwem!

Lekkoatletki Klubu Sportowego Prefbet-Sonarol Łomża nie zwalniają tempa! Po udanym sezonie letnim, zawodniczki świetnie odnajdują się również w biegach przełajowych i ulicznych. 

Na zakończenie zgrupowania sportowego w Szklarskiej Porębie, Martyna Krawczyńska i Kornelia Rusiłowicz wystartowały w biegu Garmin Cross Karkonoski 2025, odnosząc podwójny sukces.

Zawody odbywały się na trasie składającej się z trzech kilometrowych pętli. Podopieczne trenera Andrzeja Korytkowskiego od początku narzuciły wysokie tempo. Już po pierwszym kilometrze Krawczyńska i Rusiłowicz zaczęły budować przewagę nad rywalkami, którą utrzymały do końca biegu.

Na metę jako pierwsza wpadła Martyna Krawczyńska z czasem 11:02, zdobywając pierwsze miejsce. Tuż za nią finiszowała Kornelia Rusiłowicz – 11:18, sięgając po srebro. Trzecia na mecie była Małgorzata Szubert (KS SMS Szklarska Poręba, 11:24), a czwartą lokatę zajęła aktualna mistrzyni Polski seniorek Magdalena Breza (Talex Borzytuchom, 11:44).

Reklama

Doskonały występ zawodniczek z Łomży to świetny prognostyk przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w biegach przełajowych, które odbędą się 22 listopada w Lubinie. Zapowiada się niezwykle emocjonująca rywalizacja!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości