Mecze drużyny seniorskiej odbywać się będą bez udziału publiczności - informuje w komunikacie ŁKS 1926 Łomża. Odwoływanie wszystkich imprez sportowych to rekomendacja minister sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk.
"Informujemy, że w związku z rekomendacją minister sportu Danuty Dmowskiej – Andrzejuk o odwołaniu wszystkich imprez sportowych, także nie będących imprezami masowymi oraz rozgrywek dzieci i młodzieży, do odwołania mecze drużyny seniorskiej odbywać się będą bez udziału publiczności.
W najbliższym czasie Podlaski Związek Piłki Nożnej wystosuje oficjalny komunikat dotyczący wszystkich prowadzonych przez siebie rozgrywek - czytamy w komunikacie ŁKS 1926 Łomża"
O odwołaniu wszystkich imprez masowych w Polsce informowaliśmy wcześniej. Decyzja ma związek z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Więcej:
Minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk zarekomendowała jednak odwoływanie wszystkich imprez sportowych, nie tylko masowych, ale także tych o mniejszym zasięgu. Szefowa resortu dodała także, że ze względu na możliwość zarażenia wirusem, ministerstwo rekomenduje, aby polscy sportowcy wstrzymali się z wyjazdami na imprezy zagraniczne, nawet te, na których można walczyć o kwalifikację olimpijską.
Mecze seniorskiej drużyny ŁKS 1926 Łomża będą odbywały się teraz bez publiczności.
