Reklama

Mecze w Łomży bez udziału publiczności. Powodem koronawirus!

10/03/2020 14:27

Mecze drużyny seniorskiej odbywać się będą bez udziału publiczności - informuje w komunikacie ŁKS 1926 Łomża. Odwoływanie wszystkich imprez sportowych to rekomendacja minister sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk.

"Informujemy, że w związku z rekomendacją minister sportu Danuty Dmowskiej – Andrzejuk o odwołaniu wszystkich imprez sportowych, także nie będących imprezami masowymi oraz rozgrywek dzieci i młodzieży, do odwołania mecze drużyny seniorskiej odbywać się będą bez udziału publiczności.

W najbliższym czasie Podlaski Związek Piłki Nożnej wystosuje oficjalny komunikat dotyczący wszystkich prowadzonych przez siebie rozgrywek - czytamy w komunikacie ŁKS 1926 Łomża"

O odwołaniu wszystkich imprez masowych w Polsce informowaliśmy wcześniej. Decyzja ma związek z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Więcej:

Reklama

Minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk zarekomendowała jednak odwoływanie wszystkich imprez sportowych, nie tylko masowych, ale także tych o mniejszym zasięgu. Szefowa resortu dodała także, że ze względu na możliwość zarażenia wirusem, ministerstwo rekomenduje, aby polscy sportowcy  wstrzymali się z wyjazdami na imprezy zagraniczne, nawet te, na których można walczyć o kwalifikację olimpijską.

Mecze seniorskiej drużyny ŁKS 1926 Łomża będą odbywały się teraz bez publiczności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości