Reklama

Medale dla łomżyńskich zawodników

16/06/2016 05:54

Cztery medale przywieźli reprezentanci łomżyńskich klubów sportowych z rozegranych w Zamościu Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce. Dwa złote krążki padły łupem Przemysława Łyskawego, złoty i srebrny medal przywiozła Katarzyna Bargielska.

Od 3 do 5 czerwca na sta­dio­nie Ośro­dka Spor­tu i Re­kre­acji w Za­moś­ciu trwały Mi­strzo­stwa Kra­jo­wego Zrze­sze­nia LZS w Lek­kiej Atle­tyce w ka­te­gorii mło­dzie­żo­wej, ju­nior i ju­nior mło­dszy. Star­to­wało pra­wie 600 za­wo­dni­ków i za­wo­dni­czek z 90 klu­bów re­pre­zen­tu­ją­cych 16 wo­je­wództw.

Z dobrej strony pokazała się dwójka zawodników reprezentujących łomżyńskie kluby sportowe. Przemysław Łyskawy (LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża), z wynikiem 6,44 m zwyciężył w konkursie skoku w dal juniorów młodszych. Nie miał sobie równych również w trójskoku, dzięki czemu do domu wrócił z dwoma złotymi medalami.

Reklama

Bardzo dobrze spisała się również zawodniczka LKS Narew Kurpiewski Łomża Katarzyna Bargielska startująca w tych samych konkurencjach. W skoku w dal wywalczyła srebro, a w trójskoku okazała się najlepsza w całej stawce startujących zawodniczek.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości