Reklama

Medale karateków na turnieju w Piasecznie

26/03/2018 06:24

Aż pięciokrotnie stawali na podium zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate, którzy w sobotę 24 marca wystartowali w VII Piaseczyńskim Turnieju Karate Kyokushin IKO Mazovia Cup 2018. Wzięło w nim udział 415 zawodników reprezentujących 36 klubów z ponad pięćdziesięciu miejscowości z całej Polski.

Ze względu na znaczną liczbę przybyłych na turniej karateków każdy musiał wygrać minimum dwie walki, żeby zakwalifikować się do strefy medalowej i móc rywalizować o zwycięstwo w swojej kategorii. Dokonała tego aż piątka młodych karateków z Łomży.

Na najwyższym stopniu podium stanęli bracia Gawareccy. Maciej startował w kategorii dzieci chłopcy rocznik 2009-2010 do 25 kg. Wszystkie swoje walki wygrał poprzez zdobycie przewagi punktowej technikami okrężnymi na głowę przeciwnika. Warto dodać, że w kilku walkach musiał pokonać o rok starszych od siebie rywali. Jego starszy brat Bartłomiej większość swoich walk wygrał przed czasem. Finał w kategorii kadeci chłopcy rocznik 2007-2008 powyżej 45 kg zwyciężył już po kilkunastu sekundach.

Reklama

Drugie miejsce w kategorii kadeci chłopcy rocznik 2007-2008 do 30 kg zajął Hubert Kamiński, a trzecie miejsce w tej samej kategorii zajął Kacper Zaczek. Na najniższym podium stanął również Łukasz Michalak, który startował w kategorii młodzicy rocznik 2005-2006 do 40 kg.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości