Reklama

Medale łomżyniaków w Pucharze Tatr w Trójboju Siłowym [FOTO]

26/10/2016 07:10

W sobotę 22 października 2016 r. w Zalesiu łomżyńscy siłacze wzięli udział w Pucharze Tatr w Trójboju Siłowym. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z czterech państw (Polski, Ukrainy, Czech i Słowacji). Wśród startujących znależli się także zawodnicy z Łomży, którzy przywieźli kilka medali.

Bardzo dobrze w tych zawodach wypadli wychowankowie z Bursy Szkolnej Nr 2 w Łomży. Jakub Kozikowski zajął pierwsze miejsce w grupie młodzików do lat 17 w kat. wagowej 90 kg z wynikiem 430 kg. Łukasz Tomaszewski w kat. wagowej 75 kg zajął drugie miejsce w grupie juniorów do lat 19 z wynikiem 425 kg. W grupie Masters powyżej 50 lat, na co dzień pracujący w Mc Donald"s Łomża Zbigniew Pajęcki w kategorii wagowej do 67,5 kg zajął pierwsze miejsce z wynikiem 335 kg i drugie miejsce w kategorii Open Masters +50 lat.

Szczególne podziękowania zawodnicy kierują do Pani dyrektor Bursy Szkolnej nr 2 za pomoc finansową.

Reklama

Opiekunem i trenerem wszystkich zawodników jest wychowawca z Bursy Szkolnej Nr 2 Zbigniew Turowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości