Reklama

Medale łomżyńskich sztangistów [FOTO]

06/12/2016 07:43

Trzy medale wywalczyli podczas Grand Prix federacji WPF w Wyciskaniu Sztangi Leżącłomżyńscy sztangiści reprezentujący Team ZIBI Łomża. Zawody rozegrane zostały w minioną sobotę w Siedlcach, a zawodnicy z naszego miasta przywieźli do domu srebrny i dwa brązowe krążki.

W Siedlcach wystartowało trzech zawodników z Łomży. Zbigniew Turowski, wychowawca z Bursy Szkolnej Nr2 w Łomży, w kategorii OPEN Masters +50 lat zajął drugie miejsce. W tej samej kategorii wiekowej Zbigniew Pajęcki wywalczył trzecią lokatę. Na najniższym stopniu podium stanął także Sebastian Karcz startujący w kategorii OPEN Juniorów do lat 20.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama