Trzy medale wywalczyli podczas Grand Prix federacji WPF w Wyciskaniu Sztangi Leżącłomżyńscy sztangiści reprezentujący Team ZIBI Łomża. Zawody rozegrane zostały w minioną sobotę w Siedlcach, a zawodnicy z naszego miasta przywieźli do domu srebrny i dwa brązowe krążki.
W Siedlcach wystartowało trzech zawodników z Łomży. Zbigniew Turowski, wychowawca z Bursy Szkolnej Nr2 w Łomży, w kategorii OPEN Masters +50 lat zajął drugie miejsce. W tej samej kategorii wiekowej Zbigniew Pajęcki wywalczył trzecią lokatę. Na najniższym stopniu podium stanął także Sebastian Karcz startujący w kategorii OPEN Juniorów do lat 20.