Reklama

Medale "Medyka" na Mazowszu

07/11/2016 06:56

W sobotę 5 listopada 2016 roku zawodnicy Młodzieżowego Klubu Sportowego "MEDYK" Łomża uczestniczyli w rozgrywanych w Ciechanowie Otwartych Mistrzostwach Mazowsza w Taekwondo Olimpijskim. Łomżyńscy taekwondziści przywieźli do domu aż sześć medali!

W zawodach brało udział około 150 zawodników z województwa mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko mazurskiego. Młodzieżowy Klub Sportowy "MEDYK" reprezentowało 10 zawodników.

- W kategorii Młodzika w konkurencji walk bezkonkurencyjna okazała się Agnieszka Łapińska, która wygrała wszystkie walki i zdobyła złoty medal. Srebrny medal zdobył Michał Czarniewicz, a brązowe Jakub Zieliński oraz Kacper Rakowski. W konkurencjach sprawnościowych srebrne medale zdobyli najmłodsi zawodnicy "Medyka" Aleksandra Walczak oraz Norbert Matejkowski - relacjonuje trener Paweł Remiszewski.

Reklama

Sponsorem młodych spotowców jest OSM Piątnica.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości