Reklama

Medale Młodzików w Taekwondo Olimpijskim [FOTO]

03/10/2016 06:56

Sześcioro zawodników Młodzieżowego Klubu Sportowego Medyk reprezentowało Łomżę podczas rozegranych w niedzielę 2 października w Suwałkach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Taekwondo Olimpijskim. Łącznie przywieźli aż siedem medali: po dwa złote i srebrne oraz trzy brązowe.

W niedzielę 2 października 2016 roku w Suwałkach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim. W turnieju startowało około 150 zawodników z pięciu województw: łódzkiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Młodzieżowy Klub Sportowy Medyk reprezentowało sześcioro zawodników, dla których była to najważniejsza impreza w roku. Podczas zawodów rozgrywane były dwie konkurencje: dwubój techniczny oraz walka sportowa (kyorugi).

- Na szczególne wyróżnienie zasłużyli Jakub Zieliński oraz Agnieszka Łapińska, którzy po wygraniu trzech walk w swoich kategoriach wagowych zdobyli złote medale oraz zajęli drugie miejsce w dwuboju technicznym - podkreśla trener Paweł Remiszewski.

Reklama

Aleksander Skawski oraz Kacper Rakowski ulegli swoim przeciwnikom dopiero w walkach o finał ostatecznie zajmując trzecie miejsca. Bardzo dobrze pokazali się również najmłodsi stażem i stopniem zawodnicy. Dawid Sakowski zdobył brązowy medal w dwuboju technicznym, a Michał Czarniewicz był piąty.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama