Reklama

Medale zapaśników w Mistrzostwach Polski i Makroregionu

31/10/2016 08:42

Paweł Chmielewski z UKS Herkules Łomża zdobył brązowy medal w Mistrzostwach Polski Młodzików w zapasach w stylu wolnym. W tym samym czasie, w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w sumo, koleżanki i koledzy Pawła wywalczyli dwa srebrne i cztery brązowe krążki.

Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach w stylu wolnym odbyły się w dniach 28-30 października w Komornikach. Brązowy medal w kategorii do 100 kilogramów zdobył w nich zawodnik UKS Herkules Łomża Paweł Chmielewski. Paweł jest uczniem w PG nr 1 w Łomży i podopiecznym trenera Karola Łebkowskiego.

Natomiast koleżanki i koledzy klubowi Pawła w tym samym czasie startowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w sumo, które odbywały się w Olsztynie. Wywalczyli w nich łącznie sześć miejsc na podium:

Reklama
III m Olivia Malinowska 40 kg (SP 5) III m Aleksandra Wiktorzak 55 kg (PG 1) II m Natalia Bukowska 60 kg (SP 5) III m Oliwia Puławska 60 kg (SP 5) III m Klaudia Brzesiak 60 kg (PG 1) II m Krystian Sobiewski (SP 5)

Trenerami zawodników są Andrzej Lutrzykowski i Marcin Łebkowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama