Paweł Chmielewski z UKS Herkules Łomża zdobył brązowy medal w Mistrzostwach Polski Młodzików w zapasach w stylu wolnym. W tym samym czasie, w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w sumo, koleżanki i koledzy Pawła wywalczyli dwa srebrne i cztery brązowe krążki.
Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach w stylu wolnym odbyły się w dniach 28-30 października w Komornikach. Brązowy medal w kategorii do 100 kilogramów zdobył w nich zawodnik UKS Herkules Łomża Paweł Chmielewski. Paweł jest uczniem w PG nr 1 w Łomży i podopiecznym trenera Karola Łebkowskiego.
Natomiast koleżanki i koledzy klubowi Pawła w tym samym czasie startowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w sumo, które odbywały się w Olsztynie. Wywalczyli w nich łącznie sześć miejsc na podium:
Trenerami zawodników są Andrzej Lutrzykowski i Marcin Łebkowski.