Łomżyńscy policjanci zatrzymali 52-latka, który kierował w stanie nietrzeźwości. W miejscowości Nadbory spowodował on kolizje z Iveco. Teraz o jego losie i konfiskacje samochodu kia zdecyduje sąd.
Wczoraj po godz. 14.00 policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego, który spowodował kolizję z iveco. 52-letni mężczyzna, jadąc kia, wykonał nieprawidłowo manewr wymijania. W konsekwencji zjechał na lewą stronę jezdni, uderzając w prawidłowo jadące Iveco, którym kierował 44-letni mężczyzna.
Jak wykazało badanie trzeźwości, kierowca kia miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Jego pojazd został odholowany. Teraz o jego losie, a także o konfiskacie pojazdu zdecyduje sąd. Za jazdę w stanie nietrzeźwości 52-latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.