Reklama

Mieszkańcy Łomży mogą ponownie korzystać z Parku Wodnego

01/07/2019 11:02

1 lipca wznowiono standardowe funkcjonowanie Parku Wodnego przy ul. Wyszyńskiego w Łomży. Obiekt był nieczynny od 10 czerwca z uwagi na konieczne prace konserwacyjne. Co warto podkreślić, przez najbliższe dwa miesiące nieczynna będzie pływalnia przy ul. Niemcewicza.

Park Wodny był zamknięty od 10 do 30 czerwca włącznie z uwagi na trwające tam prace konserwacyjne, których nie można było wykonać w normalnym trybie pracy obiektu basenowego. Od 1 lipca szukający rekreacji mieszkańcy Łomży ponownie mogą odwiedzić obiekt przy ul. Wyszyńskiego.

Co ważne, dzisiaj zamknięta została Pływalnia przy ul. Niemcewicza 17a - popływać będzie można tam dopiero we wrześniu. Przerwa technologiczna potrwa aż dwa miesiące. 

 

Godziny otwarcia Parku Wodnego:

Poniedziałek-Piątek: 6:00-22:00

Reklama

Sobota, Niedziela, Święta: 8:00-22:00

Halę basenową należy opuścić do godziny 21.45

Ostatnie wejście o godzinie 20:30

 

Godziny otwarcia saun w Parku Wodnym

Strefa SPA:

pon. - pt. 16:00 - 21:45

sob. - nd. 12:00 - 21:45

Sauna przy niecce basenowej 

pon. -  pt.  6:00 - 10:00 i 16:00 - 21:45

sob. - nd.   8:00 - 21:45

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości