Reklama

Mieszkaniec Łomży został odnaleziony

19/09/2022 11:52

Policja zakończyła poszukiwania 30-letniego mieszkańca Łomży. Mężczyzna został odnaleziony.

O poszukiwaniach 30-latka policja poinformowała w ubiegły piątek (16.09). Funkcjonariusze zwrócili się jednocześnie o pomoc do wszystkich osób posiadających informacje o zaginionym. Mężczyzna po raz ostatni miał kontaktować się ze swoją rodziną 10 września. Tego dnia miał być w Warszawie.

Dziś (19.09) poszukiwania zostały zakończone. 

- Poszukiwany 30-letni mieszkaniec Łomży został odnaleziony przez policjantów - poinformowała podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości