Reklama

Mistrzostwa województwa w tenisie do lat 12

12/02/2018 07:42

Sandra Bałdyga druga w singlu i pierwsza w deblu, Ola Wawrzyniak trzecia w singlu to wyniki naszych dziewczyn z Return Łomża działającego przy III LO w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie. Turniej odbył się w Białymstoku na kortach KT Zwierzyniec Białystok.

Sandra wygrała grę podwójną wspólnie z Pauliną Aleksandrowicz z Suwałk, wśród chłopców najlepszy okazał się Piotr Czembrowski z Białegostoku.

- W turnieju wystartowało siedmiu naszych tenisistów. Wśród dziewcząt Aniela Galińska, Ola Wawrzyniak, Iza Czerwińska i Sandra Bałdyga natomiast chłopcy reprezentujący Łomżę to Maks Kaczyński i Błażej Rafałowski - poinformował Tomasz Waldziński, trener młodych tenisistów.

Na zdjęciu Sandra Baldyga z Pauliną Aleksandrowicz

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości