Sandra Bałdyga druga w singlu i pierwsza w deblu, Ola Wawrzyniak trzecia w singlu to wyniki naszych dziewczyn z Return Łomża działającego przy III LO w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie. Turniej odbył się w Białymstoku na kortach KT Zwierzyniec Białystok.
Sandra wygrała grę podwójną wspólnie z Pauliną Aleksandrowicz z Suwałk, wśród chłopców najlepszy okazał się Piotr Czembrowski z Białegostoku.
- W turnieju wystartowało siedmiu naszych tenisistów. Wśród dziewcząt Aniela Galińska, Ola Wawrzyniak, Iza Czerwińska i Sandra Bałdyga natomiast chłopcy reprezentujący Łomżę to Maks Kaczyński i Błażej Rafałowski - poinformował Tomasz Waldziński, trener młodych tenisistów.
Na zdjęciu Sandra Baldyga z Pauliną Aleksandrowicz