Trzecie miejsce w Turnieju o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-11 wywalczyła drużyna Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego z rocznika 2007 prowadzona przez trenera Jacka Lisa. Młodzi piłkarze w Łomży pokonali w bezpośrednich spotkaniach zespoły takich klubów jak m.in. GKS Katowice czy Pogoń Szczecin!
Rozgrywki o Puchar Prezesa PZPN, które będą służyły popularyzacji piłki nożnej w naszym kraju wśród najmłodszych, a także selekcji utalentowanych zawodników, wystartowały w styczniu 2018 roku po raz pierwszy. Eliminacje wojewódzkie zakończyły się 31 stycznia i po nich drużyna MŁKS-u, jako jedna z 16 zwycięzców wojewódzkich, awansowała do turnieju finałowego. Tam znalazła się w Grupie B, gdzie spotkała na swojej drodze ekipy OSiR Biłgoraj, GKS Katowice i AP KGHM Zagłębie Lubin.
W meczach grupowych podopieczni trenera Jacka Lisa wygrali swoje spotkania z OSiR Biłgoraj (4:0) i GKS-em Katowice (2:1). Musieli uznać jednak wyższość drużyny AP KGHM Zagłębie Lubin (0:4). Do ćwierćfinału awansowali więc z drugiego miejsca i tam trafili na Pogoń Szczecin, którą pokonali 1:0. W półfinale przegrali jednak z Calisią 14 Kalisz 0:3 i do finału nie weszli, ale ostatecznie turniej zakończyli na trzecim miejscu, co jest ogromnym sukcesem.
Zwycięzcą została niepokonana w całym turnieju drużyna AP KGHM Zagłębie Lubin, któa w finale pokonała aż 5:0 Calisię 14 Kalisz.
fot. Rafał Lesicki