Reklama

MŁKS zagra z najlepszymi w kraju!

15/02/2018 06:55

Rozlosowano już grupy pierwszej edycji finałowego turnieju o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. W zmaganiach wezmą udział zespoły z całej Polski, a wśród nich dzieci z rocznika U-11 Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego.

Wyjazd młodych piłkarzy na turniej wsparł Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. Za kwotę 3500 zł zostały zakupione torby sportowe oraz opłacono transport.

- Cieszymy się, że na tę pomoc ze strony Prezydenta zawsze możemy liczyć. To wsparcie jest mocno odczuwalne. Z roku na rok otrzymujemy coraz większe środki z puli konkursowej. W bieżącym, podobnie jak w poprzednim, było to 66 tysięcy złotych. Porównując z latami poprzednimi są to środki o połowę większe, które przyczynią się do rozwoju naszych dzieci i młodzieży – mówi Krzysztof Sychowicz, członek zarządu MŁKS.

Reklama

Rozgrywki o Puchar Prezesa PZPN odbywać się będą w dwóch kategoriach wiekowych: U-12 (2006 i młodsi) oraz w kategorii U-11 (2007 i młodsi). Turniej zostanie rozegrany w dniach 17 i 18 lutego na dwóch obiektach – hali OSiR na Bemowie oraz na terenie AWF w Hali Gier. Młodzi łomżanie zagrają w grupie z KGHM Zagłębiem Lubin, GKS Katowice oraz OSiR Biłgoraj.

- To są mistrzowie poszczególnych województw. Ciężko zakładać, jaki wynik możemy osiągnąć, bo to są dzieci. Chłopcy jadą przede wszystkim zdobyć doświadczenie i dobrze się bawić. Jeżeli uda się przy tym osiągnąć dobry wynik będziemy się cieszyć – podsumowuje Krzysztof Sychowicz.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości