Reklama

Młode Orły górą. Lichomski, Wądołkowski, Siwik, Wilk z wyróżnieniami! (zdjęcia)

18/08/2024 20:22

Dwanaście ekip wzięło udział w Pucharze Ligi 2024  Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.

W zmaganiach, które odbyły się na dwóch Orlikach do fazy finałowej przeszły drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach, czyli: UniGlass, Kulturalni Łomża, FC Osiem Wilki. Do grona najlepszych dołączył najlepszy zespół z drugiej pozycji, czyli Młode Orły.

I to właśnie ta ekipa triumfowała. W meczu finałowym ograła 6:2 FC Osiem Wilki. Trzecie miejsce zajął UniGlass, który ograł 3:2 Kulturalnych Łomża.

Organizatorzy nie zapomnieli o wyróżnieniach. Najlepszym bramkarzem został Zbigniew Lichomski (Młode Orły). Najlepszym asystentem z siedmioma decydującymi podaniami został Mariusz Wądołkowski (UniGlass), najlepszym strzelcem Paweł Siwik (Młode Orły), który zdobył 7 bramek. Najlepszym zawodnikiem turnieju obwołano Dariusza Wilka (FC Osiem Wilki).

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/08/2024 20:56
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości