Dwanaście ekip wzięło udział w Pucharze Ligi 2024 Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.
W zmaganiach, które odbyły się na dwóch Orlikach do fazy finałowej przeszły drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach, czyli: UniGlass, Kulturalni Łomża, FC Osiem Wilki. Do grona najlepszych dołączył najlepszy zespół z drugiej pozycji, czyli Młode Orły.
I to właśnie ta ekipa triumfowała. W meczu finałowym ograła 6:2 FC Osiem Wilki. Trzecie miejsce zajął UniGlass, który ograł 3:2 Kulturalnych Łomża.
Organizatorzy nie zapomnieli o wyróżnieniach. Najlepszym bramkarzem został Zbigniew Lichomski (Młode Orły). Najlepszym asystentem z siedmioma decydującymi podaniami został Mariusz Wądołkowski (UniGlass), najlepszym strzelcem Paweł Siwik (Młode Orły), który zdobył 7 bramek. Najlepszym zawodnikiem turnieju obwołano Dariusza Wilka (FC Osiem Wilki).