Reklama

Młodzi piłkarze z pucharem prezesa PZPN

12/01/2018 09:49

Piłkarze Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego wygrali rozegrany w czwartek 11 stycznia w Piątnicy Turniej Eliminacyjny U-11 o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej w woj. podlaskim. Drużyna prowadzona przez trenera Jacka Lisa okazała się najlepsza w gronie ośmiu zespołów.

W Turnieju Eliminacyjnym U-11 o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej w woj. podlaskim mogliśmy zobaczyć młodych adeptów piłki nożnej z ośmiu klubów działających w województwie:

AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK AP WIGRY SUWAŁKI AP TALENT BIAŁYSTOK KS WASILKÓW MOSP BIAŁYSTOK MŁKS ŁOMŻA JUNIOR BIAŁYSTOK AP BRYLANT BIELSK PODLASKI

W grupie biało-czerwoni trafili na Wigry Suwałki, Talent Białystok i Juniora Białystok. Po bardzo zaciętych meczach wyszli z grupy z pierwszego miejsca wygrywając z Wigrami (2:0), Talentem (2:1) i remisując z Juniorem (1:1). W półfinale młodzi ełkaesiacy trafili na Jagiellonię Białystok. Po bardzo wyrównanym meczu (0:0) wygrali w rzutach karnych (3:2). Natomiast finał to kolejna potyczka z bardzo dobrą drużyną z Suwałk. I tym razem ekipa MŁKS-u wyszła ze spotkania obronną ręką i pokonała zespół Wigier (1:0).

Reklama

Podopieczni trenera Jacka Lisa wystąpili w składzie: Mateusz Mościcki, Adrian Mieczkowski, Błażej Lesicki, Jakub Firmuga, Jakub Lis, Jakub Openchowski, Karol Gawęcki, Łukasz Kijek, Łukasz Sychowicz, Mikołaj Tarnacki.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości