Piłkarze Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego wygrali rozegrany w czwartek 11 stycznia w Piątnicy Turniej Eliminacyjny U-11 o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej w woj. podlaskim. Drużyna prowadzona przez trenera Jacka Lisa okazała się najlepsza w gronie ośmiu zespołów.
W Turnieju Eliminacyjnym U-11 o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej w woj. podlaskim mogliśmy zobaczyć młodych adeptów piłki nożnej z ośmiu klubów działających w województwie:
AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK AP WIGRY SUWAŁKI AP TALENT BIAŁYSTOK KS WASILKÓW MOSP BIAŁYSTOK MŁKS ŁOMŻA JUNIOR BIAŁYSTOK AP BRYLANT BIELSK PODLASKIW grupie biało-czerwoni trafili na Wigry Suwałki, Talent Białystok i Juniora Białystok. Po bardzo zaciętych meczach wyszli z grupy z pierwszego miejsca wygrywając z Wigrami (2:0), Talentem (2:1) i remisując z Juniorem (1:1). W półfinale młodzi ełkaesiacy trafili na Jagiellonię Białystok. Po bardzo wyrównanym meczu (0:0) wygrali w rzutach karnych (3:2). Natomiast finał to kolejna potyczka z bardzo dobrą drużyną z Suwałk. I tym razem ekipa MŁKS-u wyszła ze spotkania obronną ręką i pokonała zespół Wigier (1:0).
Podopieczni trenera Jacka Lisa wystąpili w składzie: Mateusz Mościcki, Adrian Mieczkowski, Błażej Lesicki, Jakub Firmuga, Jakub Lis, Jakub Openchowski, Karol Gawęcki, Łukasz Kijek, Łukasz Sychowicz, Mikołaj Tarnacki.