Reklama

Młodzi pływacy rywalizowali w Parku Wodnym [VIDEO]

27/02/2019 07:32

Młodzież ze szkół podstawowych oraz III klas gimnazjów rywalizowała wczoraj w finale grupy zachodniej w pływaniu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W Parku Wodnym pojawiło się ponad 100 młodych pływaków, a zawody organizował Podlaski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.

Młodzież rywalizowała w czterech stylach: dowolnym, motylkowym, klasycznym i grzbietowym.  Każdy uczestnik mógł wystartować w jednym stylu. Uczestnicy brali udział również w sztafecie 6x50 m.

Zawody organizował Podlaski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.

- On w stu procentach finansuje te zawody na każdym szczeblu, począwszy właśnie tutaj od grupy zachodniej, po finał wojewódzki i nie tylko w pływaniu, również w innych konkurencjach - mówi Bogusław Bieliński, kierownik grupy zachodniej SZS.

Trzy najlepsze drużyny wśród dziewcząt i chłopców będą reprezentowały dawne województwo łomżyńskie podczas finału wojewódzkiego, który odbędzie się w marcu bieżącego roku w Augustowie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości