Łomżyński stadion jest bardzo szczęśliwym obiektem dla młodzieżowych Reprezentacji Polski, które bez względu na to, jaki to rocznik, nigdy jeszcze na nim nie przegrały meczu. Czy passę tę potrzymają kadrowicze U15, którzy podejmą w Łomży swoich irlandzkich równieśników?
- Niezmiernie miło nam zakomunikować, że dzięki bardzo dobrym opiniom za poprzednią organizację meczu młodzieżowej reprezentacji Polski oraz bardzo wysokiej ocenie obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Łomża po raz kolejny będzie gospodarzem meczu międzypaństwowego - poinformował ŁKS 1926 Łomża.
Tym razem na Stadionie Miejskim w Łomży rozegrany zostanie mecz reprezentacji U-15 pomiędzy Polską a Irlandią. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 15 listopada o godzinie 12.00. Wstęp na nie jest bezpłatny.
Kadra Polski u-15:
Michał Rakoczy (Cracovia), Łukasz Bejger (Lech Poznań), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Jakub Niewiadomski (Lech Poznań), Łukasz Szramowski (Lech Poznań), Filip Szymczak (Lech Poznań), Dawid Rezaeian (Lech Poznań), Michał Sadowski (Lechia Gdańsk), Nikodem Niski (Legia Warszawa), Filip Dymerski (Naki Olsztyn), Bartosz Zynek (Queens Park Rangers FC, Anglia), Mikołaj Biegański (Skra Częstochowa), Kamil Duszkiewicz (Stal Mielec), Dominik Stupieńko (Śląsk Wrocław), Nathan Wahlig (VfL Wolfsburg, Niemcy), Arkadiusz Baran (Zagłębie Lubin), Kacper Bieszczad (Zagłębie Lubin).