Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży zaprasza do odwiedzenia Mobilnego Muzeum MPK w ramach tegorocznej Nocy Muzeów. "Zapraszamy w nostalgiczną podróż przez historię" - informuje MPK w Łomży.
W związku z jutrzejszym wydarzeniem (Noc Muzeów), Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży poinformowało o możliwości odwiedzenia w tym dniu Mobilnego Muzeum MPK. Osoby zainteresowane będą mogły odbyć przejażdżkę zabytkowym Autosanem.
Okolicznościowy kurs autobusu śladami historii Łomży z przewodnikiem - regionalistą łomżyńskim Wojciechem Winko.
Planowany odjazd autobusu - godz. 16:00
Planowany powrót autobusu - godz. 17:30
25 imiennych voucherów na miejsca siedzące oraz 20 voucherów na miejsca stojące dystrybuowane będą w siedzibie Punktu Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Łomży, Plac Stary Rynek 6 (w Hali Kultury) w godzinach:
15 - 19 w piątek 12 maja
9 - 12 w sobotę 13 maja
Odbiór voucherów odbywa się wyłącznie osobiście
Prosimy o zgłaszanie się osób posiadających vouchery w dniu odjazdu najpóźniej do godz. 15:45
Wszelkie informacje pod nr tel.: 660 163 846
- Dla osób zainteresowanych będzie możliwość odbycia przejażdżki Autosanem po Łomży oraz na trasie Łomża - Wzgórze św. Wawrzyńca - Góra Królowej Bony z przewodnikiem - regionalistą. Zapraszamy do osobistej rezerwacji okolicznościowych biletów w siedzibie Punktu Informacji Turystycznej w Hali Kultury - informuje MPK
Reklama
Zabytkowy autobus marki Autosan H9-35 z 1992 roku będzie można zobaczyć już jutro (13.05) w godzinach od 15.00 do 18.30 i od 20.00 do 22.00 na przystanku przy Hali Kultury na Starym Rynku.
- Autosan (...) przez wiele lat przewoził pasażerów po Łomży i okolicy. Na zasłużoną emeryturę przeszedł w roku 2012. Odrestaurowany (...) przypominać będzie historię Miasta – także poprzez urządzoną wewnątrz mini wystawę archiwalnych zdjęć - czytamy na stronie MPK
źródło: MPK w Łomży
zdj. główne: MPK w Łomży