Reklama

MZK Słupsk z wizytą w MPK Łomża

02/07/2024 08:09

W ostatnim czasie MPK bierze udział w wymianie doświadczeń w ramach współpracy z Izbą Gospodarczej Komunikacji Miejskiej. W związku z tym siedzibę łomżyńskiego przedsiębiorstwa komunikacji odwiedzają różne delegacje gości z Polski, z branży transportu zbiorowego.

Ostatnie lata w komunikacji miejskiej to początek dynamicznego rozwoju elektromobilności. Aby wybrać jak najlepsze rozwiązania, operatorzy wymieniają się doświadczeniami, co pozwala na unikanie powielania błędów. W ostatnim czasie MPK bierze udział w tej wymianie doświadczeń w ramach współpracy Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej, której MPK Łomża jest aktywnym członkiem. W związku z powyższym spółkę odwiedzają różne delegacje gości z Polski, z branży transportu zbiorowego, aby zapoznać się tutejszymi rozwiązaniami w zakresie elektromobilności.

Ostatnia wizyta gości z MZK Słupsk – prezesa – Pani Anny Szabłowińskiej i dyrektora technicznego – Pana Pawła Siewierskiego była okazją do wymiany doświadczeń dwóch podobnej wielkości operatorów komunikacji miejskiej. W głównej mierze uczestnicy spotkania skupili się na problemach w zakresie eksploatacji autobusów elektrycznych i infrastruktury do ładowania tych autobusów.

Źródło: MPK Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości